WP Ważny temat Partner wydania
WP Ważny temat Partner wydania logotyp W.KRUK

Lekko i romantycznie jak motyl. Wiosenna biżuteria, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia!

Partner wydania logotyp W.KRUK
Wiosną sięgamy po lekkie, zwiewne spódnice i kobiece, kwieciste sukienki. Idealnym dopełnieniem takich stylizacji będzie delikatna biżuteria. Dodatki z motywem motyla to kwintesencja kobiecości i romantyzmu. Poznaj znaczenie tego symbolu i zakochaj się w jego subtelnym pięknie.

Natura budząca się z zimowego snu to jedno z najpiękniejszych zjawisk przyrody. Wiosenna roślinność tętni życiem i pełnią barw, a w jej otoczeniu wirują różnokolorowe motyle – symbol szczęścia, wolności, swobody i odradzającego się życia. Ten piękny, delikatny motyw znajdziemy w najnowszej kolekcji biżuterii Preludium Butterfly marki W.KRUK. Zachwycające, misternie zdobione dodatki z motylami są idealnym dopełnieniem zwiewnych sukienek. Odkrywamy niezwykłą moc i urzekający urok tego wiosennego motywu.

Uwolnij miłość

Wiosną przyroda budzi się do życia, a wraz z nią rozkwitają uczucia. Ta piękna pora roku sprzyja miłosnym porywom serca. Nie bez powodu mówi się, że z miłością nam do twarzy. Stan zakochania sprawia, że czujemy się atrakcyjne, śmiało eksponujemy swoje mocne strony, a na naszej twarzy maluje się szczery uśmiech. Nie ma chyba piękniejszej i bardziej kobiecej ozdoby niż miłosne uczucie! Miłość uskrzydla i dodaje nam młodzieńczego blasku. Motyl to idealna metafora wiosennych porywów serca. Delikatny trzepot motylich skrzydeł przywodzi na myśl drgania serca na widok ukochanej osoby. Motyl kojarzy się z niczym nieskrępowanym szczęściem i lekkością miłosnych uniesień. Trudno wyobrazić sobie bardziej wiosenny i radosny motyw!

Wiosenna miłość ma różne oblicza – nie oznacza jedynie romantycznych relacji. Tej wiosny warto pokochać także samą siebie. Okazując sobie serce i życzliwość, znajdziemy je także dla reszty świata, a ten szybko odwzajemni nasze uczucia.

Wiosna jest motylem

Myśląc o wiosennych symbolach, do głowy przychodzą nam kwiaty i wielobarwne motyle. Te motywy od lat pojawiają się także w wiosennych kolekcjach biżuterii, dodając jej delikatności i kobiecego wdzięku. Motyle to także motyw przewodni nowej, autorskiej linii Preludium Butterfly marki W.KRUK. Jej twórcy połączyli lekkość motylich skrzydeł z romantycznym urokiem wiosennych uczuć. W rezultacie powstała urzekająca kolekcja modnych dodatków, które możemy śmiało nosić przez cały rok – nie tylko wiosną.

Dlaczego motyl? To – obok kwiecistych ornamentów – jeden z najbardziej wdzięcznych, kobiecych symboli. Jego znaczenie zależy od kodów kulturowych, jednak wspólnym mianownikiem dla każdej interpretacji tego motywu jest odrodzenie, zmiana, zerwanie z przeszłością, siła i dążenie do szczęścia. Wiosną natura przechodzi spektakularną metamorfozę – podobnie jest z motylami, które z poczwarek przeistaczają się w cudowne, wielobarwne stworzenia. Metafora wiosennej zmiany w odniesieniu do naszego życia może dotyczyć zarówno wyglądu, jak i sfery psychicznej. Zmiany nie zawsze przebiegają błyskawicznie – bywa, że wymagają czasu i wytrwałości, jednak otaczając się radosnymi, wiosennymi symbolami, łatwiej osiągnąć zamierzony cel. Motyl to także motyw miłości i ciepłych uczuć. Nie bez powodu motyle często zdobią suknie i dodatki panny młodej, podkreślając jej subtelną urodę, delikatność i niewinność. Bez względu na kontekst, w jakim odczytujemy znaczenie tego motywu, jest on przede wszystkim zwiastunem pomyślności, wolności i spełnienia. Biżuteria z motylami może być więc prawdziwym talizmanem, który przyniesie nam wiele szczęścia.

Romantyczna biżuteria, którą pokochasz

Z miłości do siebie samej podaruj sobie biżuterię pełną uskrzydlających uczuć. Pełna motyli i radosnych barw kolekcja Preludium Butterfly marki W.KRUK sprawi, że nadchodząca wiosna upłynie pod znakiem miłości. W ofercie znajdziesz wisiorki, kolczyki, pierścionki, bransoletki i zawieszki z subtelnym i kobiecym motywem motyli. Każdy z elementów tej wyjątkowej linii wykonany jest z dbałością o najmniejszy detal, zdumiewając artystycznym kunsztem. Wśród wielu wspaniałych, niepowtarzalnych dodatków szczególną uwagę zawraca piękna pozłacana broszka zdobiona różnokolorowymi cyrkoniami – to wymarzony element wielu zwiewnych, kobiecych stylizacji! Równie wielki zachwyt wzbudziły w nas duże, wyraziste kolczyki w kształcie kół z motylami oraz wisiorek z wielobarwnym motylem.

Biżuteria pełna motyli to najpiękniejszy wiosenny prezent, który budzi do życia uśpione uczucia. Daj się porwać miłości i poczuj radość, jaką niesie wiosenna atmosfera. Z biżuterią Preludium Butterfly marki W.KRUK nadchodzący sezon będzie pełen żywych barw i ciepłych uczuć.